Το πανό των οπαδών του Ιωνικού στον αγώνα πρωταθλήματος μπάσκετ με την ΑΕΚ… άναψε φωτιές, λίγο έλειψε να μη γίνει το ματς και να μηδενιστεί η γηπεδούχος ομάδα, ενώ προκάλεσε αμηχανία στους ρεπόρτερ της ΕΡΤ, που έπρεπε να εξηγήσουν γιατί δεν αρχίζει το ματς, αφού ο σκηνοθέτης (προφανώς κατόπιν εντολών…) απέφυγε να δείξει το «επίμαχο» πανό με το σαφώς αντικυβερνητικό περιεχόμενο.
Απίστευτο! Η ΕΡΤ… λογόκρινε αυτό το πανό των οπαδών του Ιωνικού για τα Τέμπη!
![](https://sok.gr/wp-content/uploads/2023/03/ionikos-750x430-1.jpg)